Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Kidsfoni.com Kullanıcı Sözleşmesi

1. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

2. Sitedeki bilgilerin değiştirilerek kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan KİDSFONİ ELEKTRONİK HİZMETLER SAN.TİC A.Ş.(kidsfoni) sorumlu değildir. Kidsfoni, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

3. www.kidsfoni.com (Bundan böyle “Kidsfoni” olarak anılacaktır) adresinde yayın yapan Kidsfoni farklı bölgelerde belirli tarihlerde geçerli olarak İşbirliği Ortağının (bundan böyle “İş ortağı” olarak anılacaktır) sağlayacağı hizmet veya ürünlere ilişkin kampanya indirim kodları edinme olanağı sunulmaktadır.

4. İşortakları, ilgili Kampanya'ların gerçekleştirilmesi konusunda (ve varsa diğer kararlaştırılmış hükümler) bu sözleşme çerçevesinde sorumludur. Kampanya'da belirtilen hizmetlerin sağlanması konusunda müşterilerin sözleşme tarafı yalnızca İş ortağıdır. Kidsfoni sadece aracı olarak görev almaktadır. Bu sebeple, Kampanya konusu hizmetin ifasından Kidsfoni sorumlu değildir.

5. Kidsfoni işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


6. Kidsfoni 'nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Kidsfoni nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.


7. Kidsfoni web sitesine giriş yapmanız ve kupon alımı yapmanız için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrenin üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından Kidsfoni sorumlu olmayıp, böyle bir kullanım nedeniyle ortaya çıkan zarar ve tazminat talepleri Kidsfoni 'ye yöneltilemez.


8. Kidsfoni, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

9. Bu internet sitesi Kidsfoni’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Kidsfoni, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

10. Kidsfoni bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Kidsfoni markası ve diğer markalar, www.kidsfoni.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Kidsfoni’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

11. Kidsfoni tarafından web sitesinde hatalı fiyat belirtilmesi halinde, Kidsfoni’nin ilgili Kampanya’yı derhal sonlandırma ve Müşteri’ye ödemiş olduğu bedeli iade ederek siparişini iptal etme hakkı saklıdır.

12. Yazılı olarak aksi kararlaştırılmadıkça kampanya indirim kodunun herhangi bir sebeple tekrar satışı yasak olup, bu durumun tespiti halinde tekrar satışı yapılan indirim kuponu Kidsfoni tarafından iptal edilebilecektir.

13. İşbu Kullanıcı Sözleşmesine aykırı hareketiniz nedeniyle, Kidsfoni tarafından herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ve derhal üyeliğiniz askıya alınabilir ve/veya sonlandırılabilir. Bu durumda, üyeliğe bağlı olarak hak kazanmış olduğunuz puan vb. uygulamalar da silinecek olup, buna ilişkin olarak herhangi bir tazminat hakkınız doğmayacaktır.

14. Kidsfoni, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

KİDSFONİ ELEKTRONİK HİZMETLER SAN.TİC A.Ş.

Adres:  FSM Mahallesi Poligon Cad. No:8 Buyaka Kule 3 D:1-2-3-4 Ümraniye - İstanbul

Müşteri Hizmetleri e-posta: destek@kidsfoni.com

Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 532 12 23 - 0532 465 36 03